19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Moti i të hënës,19 tetor2020

Duket se java do të nisë me lajme të mira, për motin.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, dita e hënë do të jetë e kthjellët dhe me diell.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare.

E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT