27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Plagosi rëndë bashkëatdhetarin, ja kush është shqiptari që po ia mbathte(foto)

Një burrë me origjinë shqiptare u arrestua për tentativë vrasje, ngjarje e ndodhur rreth një javë më parë në Corso Matteotti.

Në pranga përfundoi Gilmond Metaliu, 41 vjeç, i cili u arrestua në shtëpinë e tij në Asti, i vetëm dhe me valixhet gati për t’u arratisur.

Në Isola në një garazh të vendosur pranë një qendre tregtare, makina e përdorur natën e të shtënave u gjet dhe u sekuestrua.  I plagosuri është ende në rrezik për jetën, shkruan “Lastampa”.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT