33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Reja, finalja me Bjellorusinë do përcaktohet stadiumi

“Lojtarët u ankuan pas sfidës ndeshjes, e kishin të vështirë të bënin 2-3 pasime”.

Ky shqetësim i Edy Reja pas sfidës kundër Kazakistanit, ishte i qartë dhe me sy të lirë, dukshëm fusha e stadiumit “Air Albania” ishte në gjendje jo të mirë, kushtëzonte shumë lojën e ekipit përfaqësues.

Në kushte të tillë, FSHF u vendos menjëherë në lëvizje për të spostuar sfidën e fundit kundër Bjellorusisë në një tjetër stadium, opsioni i parë ishte “Elbasan Arena”.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT