25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Rilindja kujtohet për banorët e Novoselës!

Një lajm i mirë për banorët e Novoselës.

Pas hartimit të projektit e gjetjes së financimit, Fondi Shqiptar i Zhvillimit çeli garën dhe shumë shpejt nis puna në terren për ndërtimin e argjinaturave për mbrojtjen qendrave të banuara nga lumi.

Lajme këto të cilat sapo afrojnë zgjedhjet kujtohet  deputeti i Vlores dhe kordinatori i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri .

Duke menduar se edhe këtë rradhë banorët e Novoselës do të genjehen me projektin e rradhës…

opennews.al
opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT