27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Sarandë / Aksident me dy të plagosur në vendin e quajtur  “Ura e Bogazit”

Rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkallë– Livadhja, në vendin e quajtur  “Ura e Bogazit”,  një motomjet është përplasur me disa bagëti të imta, si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi L.L., 67 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Sarandës, në gjendje të rëndë shëndetësore dhe pasagjeri shtetasi F.P., 52 vjeç, ky i fundit jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT