27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Vlorë / aksident në hyrje të qytetit.

Një aksident ka ndodhur pak min më parë në hyrje të qytetit të Vlorës, fatmirësisht pa pasoja po vetëm në dëme në dy automjetet e përfshira në këtë aksident .

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar dhe policia që ka bërë sistemimin e qarkullimit dhe proceduarat e tjera.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT