36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Sarandë / transportohet në gjendje kritike banori nga Borshi.

Rrëzohet nga ulliri transportohet në gjendje kritike banori nga Borshi.
Lavdosh Yzeiri, 61 vjec banor i Borshit duke vjelur ullinjtë është rrëzuar.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14.00.
Menjëherë është transportuar në spitalin e Sarandës.

Sipas bluzave të bardha 61 vjecari Yzeiri nga rënia kishte pësuar shumë fraktura në trup dhe ndodhej në gjendje të rëndë për rrjedhojë për një mjekim më të specializuar u transportua me helikopter drejt Tiranës.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT