25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Shkarkohet kreu i Kadastrës në Durrës, ja kush e zëvendëson…..

Shkarkohet nga detyra kreu i Kadastrës në Durrës, Artur Çobani.

Mësohet se urdhri për shkarkimin e Çobanit është dhënë sot nga kreu i Kadastrës, Artan Lame. Po ashtu mësohet se sot është emëruar dhe kreu i ri i Kadastrës në Durrës, Rezart Elmazi.

Ky i fundit ka qenë ish-drejtor i Kadastrës në Vlorë dhe në Kamëz.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT