29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Shkullaku: Meta, e vetmja rezistencë kundër Ramës

Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar në emisionin “Opinion” përplasjet mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama.

Shkullaku ka thënë se Rama e zgjodhi Metën president dhe aktualisht deklaron se e ka zhgënjyer, pasi presidenti është vetmja rezistencë në vend kundër mazhorancës.

“Edi Rama tallet me shqiptarët se bën një komision për të shkarkuar Presidentin e Republikës, iu thotë shqiptarëve ta shkarkojmë këtë njeri se ka bërë 1,2,3 dhe kur vjen puna e tërheq komisionin. Rama e zgjodhi president dhe thotë se kam bërë mirë që bëra president e pastaj thotë më ka zhgënjyer. Pse po e zhgënjen Meta Ramën? Po e zhgënjen sepse është e vetmja rezistencë që Edi Ramës i ka mbetur,”-tha Shkullaku.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT