29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Tiranë/ Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë.

Një 77 vjeçar mësohet se është hedhur nga i tretë i pallatit ku banonte.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ali Shefqeti në lagjen Shkozë.

Policia njofton se ai është dërguar në spital dhe mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Informacion paraprak

Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT