14.5 C
Tiranë
Monday, March 4, 2024
spot_img

Vlora e “rilindur” me drejtorin e ri te ujësjells-kanalizimeve përmbytet me shiun e parë të vjeshtës. ( VIDEO )

Ka mjaftuar shiu i parë i vjeshtës, që Vlora e sukseseve imagjinare të Ramës në infrastrukturë të përmbytet.

Pamjet që vijnë nga Vlora këtë mbrëmje nuk kanë nevojë për koment për të kuptuar se si janë bërë punët nga Rama dhe të tijët në Bashki.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT