27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Vlorë / Ankth te Flamurtari një ditë para ndeshjes me Tomorin.

Trajneri Dritan Resuli ka shfaqur simptoma të koronavirusit dhe pasi ka bërë tamponin një ditë më parë, sot ka ardhur përgjigjia.

Ai ka rezultuar pozitiv me “COVID-19” dhe menjëherë është karantinuar.
Në këtë situatë klubi ka marrë menjëherë masa urgjente, teksa autoritetet shëndetësore në Vlorë kanë bërë sot tamponë për të gjithë lojtarët e ekipit të Flamurtarit, pjestarët e stafit dhe drejtuesit e klubit.

Përgjigjet e testeve do të mësohen nesër para ndeshjes me Tomorin dhe nëse ka një numër të lartë të prekurish sa u përket futbollistëve, rrezikohet zhvillimi i takimit.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT