36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Vlorë / Një aksident me pasojë plagosje te një personi

Një aksident me pasojë plagosje te një personi ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të Novoselës.

Nga përplasja e dy makinave ka mbetur i plagosur lehtë pronari i automjetit tip “Benz”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se shkak mund të jetë bërë pakujdesia e një prej shoferëve duke ndikuar edhe lagështia dhe shpejtësia.

Një prej makinave të përfshira në aksident është mjeti Peugeot me targa AA 845 TZ.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT