25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Vlorë / FSHZH çeli garën për transformimin në pjesët e brendshme të qytetit të Vlorës

Faza e transformimit në pjesët e brendshme të qytetit të Vlorës .Nisin me ndërhyrjet në lagjet “Çole” dhe “Kume”.

FSHZH çeli garën dhe shumë shpejt fillon investimi në terren për rrugë, trotuare, parkim, sipërfaqe të gjelbërta dhe ndriçim. Prezantohet prijekti shum shpejt fillojn punimet

 

opennews.al
opennews.al

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT