29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Vlorë/ Inagurohen zyrat e reja të Marrëdhënieve me Klientin dhe Pagesave të Ujit.

Inagurohen zyrat e reja të Marrëdhënieve me Klientin dhe Pagesave të Ujit.
Në ceremoninë e inagurimit morën pjesë nënkryetari i Bashkisë së Vlorës, Afrim Qëndro dhe drejtori i Ujësjellës Kanalizime Vlorë, Shkëlqim Leskaj.
Qytetarët dhe biznesi do të kenë në shërbim të tyre ambiente komode dhe një staf të përkushtuar.
Zyrat e reja gjenden në bulevardin kryesor, te “Orizi”.

opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT