28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Elbasan / Shpërndanin lëndë narkotike,arrestohen 3 të rinj, mes tyre dhe një vajzë

Tre persona që shpërndanin lëndë narkotike janë arrestuar në Elbasan.

Burimet për mediat tregojnë se bëhet fjalë për dy të rinj dhe një vajzë.

Këtyre të fundit, nga kontrolli i ushtruar u është sekuestruar një sasi prej 160 gram heroinë, 40 gram kanabis dhe tre gram kokainë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT