27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

EMRI/ Zhduket pa gjurmë 40 vjeçari në Elbasan

Zhduket pa lënë gjurmë një 40-vjeçar në Elbasan. Denoncimin për zhdukjen e të riut e ka njoftuar vëllai i tij.

Mësohet se i zhdukuri është Rrapush Çeça, banues në lagjen “Hekurudha”

Çeça ka humbur kontaktet me familjaret prej mëngjesit të sotëm.

Sipas vëllait të 40-vjeçarit, ai  ka dalë nga banesa me automjetin e tij me targa AA 531 VS, dhe u ka thënë familjarëve se po shkonte të kryente disa ekzaminime.

Pas verifikimit nga ana e familjarëve, rezulton se ai nuk ka qenë në qendrën spitalore, pasi nga regjistrat e observimit ditën e sotme, nuk ekziston i regjistruar.

opennews.al

Prej orësh, familjaret kanë kërkuar për 40-vjeçarin, por nuk kanë mundur të gjejnë asnjë gjurmë të tij.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT