28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Rekord infektimi në qytetin e Vlorës.

Vlora me numrin më të lart të shënuar ndonjëherë në një ditë me të prekur nga Covid-19 që nga fillimi i epidemisë .

Në qytetin e Vlorës 19 vetë janë konfirmuar pozitiv sot dhe 224 persona jane aktiv .

 

opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT