29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Tronditet Liverpooli, Mohamed Salah infektohet me koronavirus

Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Egjiptiani, ish-lojtar i Fiorentinës dhe Romës, ishte i impenjuar me kombëtaren e tij ku do të sfidonin Togon në fundjavë për Kualifikueset e Kupës së Afrikës.

Salah është asimptomatik dhe është vetë-izoluar. Një lajm jo fortë i mire ky edhe për teknikun Jurgen Klop ku humbet dhe sfidën e Champions-it ndaj Atalanta.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT